Ana Sayfa 5. Sınıf 14 Şubat Pazar 5. Sınıf Online Matematik Denemesi

14 Şubat Pazar 5. Sınıf Online Matematik Denemesi

2039
1
matGO Akademi 14 Şubat 5. Sınıf Online Matematik Denemesi
matGO Akademi 14 Şubat 5. Sınıf Online Matematik Denemesi

Matgo Akademinin 5. Sınıflar için 14 Şubatta yapmış olduğu 12. matematik deneme sınavı soruları sizlerle.  15 adet sorudan oluşan deneme sınavıyla konu bilgileriniz ölçebilir aynı zamanda eksik olduğunuz konuları da irdeleyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız deneme sınavının tamamı özgün ve yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Akademi olarak yaptığımız diğer deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz. Pazar günleri yapılan matGO Akademi sınavlarına ücretsiz bir şekilde kayıt olup 09.00-21.00 saatleri arasında sınavınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca deneme sınavlarına nasıl kayıt olurum diyorsanız buraya tıklayarak sizler için yapılan videolu anlatıma ulaşabilir, sınavı indirmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Önce 5. Sınıf matematik deneme sınavımızın içerisinde hangi konuların olduğunu inceleyelim.

MatGO Akademi 5. Sınıf Matematik Deneme Sınavı Konuları:

Sizler için hazırlamış olduğumuz deneme sınavı ve doküman paylaşımları hız kesmeden devam etmektedir. Aşağıdaki bağlantıdan diğer sınıflar için yapmış olduğumuz çalışmaları bakabilirsiniz.

Sevgili öğrenciler, uzaktan eğitimin devam ettiği bu zorlu süreçte matGO Akademi olarak sizler için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Son olarak çalışmalarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Tüm öğrencilerimizde başarılar dileriz.

Önceki İçerik7 Şubat Pazar 5. Sınıf Online Matematik Denemesi PDF
Sonraki İçerik5. Sınıf Matematik Ödev Fasikülü Fi Yayınları
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

1 Yorum

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız