Ana Sayfa 5. Sınıf 21 Şubat 5. Sınıf Online Matematik Deneme Sınavı PDF

21 Şubat 5. Sınıf Online Matematik Deneme Sınavı PDF

5431
1
21 Şubat Pazar 5. Sınıf Online Matematik Deneme Sınavı
21 Şubat Pazar 5. Sınıf Online Matematik Deneme Sınavı

  Sevgili 5. Sınıf öğrencilerimiz, MatGO Akademi deneme sınavlarını kaldığımız yerden paylaşmaya devam ediyoruz. 21 Şubat tarihinde yapılan 13. Online matematik deneme sınavımız pdf şeklinde sizlerle. Tamamı özgün 15 sorudan oluşan matematik deneme sınavımız özellikle müfredata uygun olarak hazırlanmıştır. En son sayfada bulunan cevap anahtarı sayesinde kontrollerinizi kolaylıkla yapabilir aynı zamanda eksiklerinizi analiz edebilirsiniz. MatGO Akademinin sizlere sunduğu online deneme sınavı sayesinde genel sıralamanızı görebilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunduğumuz durumlar nedeniyle özellikle toplu ortamlarda deneme sınavlarına girmenin zor olduğu bu dönemde MatGO Akademi online sınavlarıyla sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Hala deneme sınavına girmemiş olan öğrencilerimiz varsa online deneme sistemimizden giriş yapıp ücretsiz bir şekilde kolaylıkla çözebilirler. Sınav sistemde hala aktif durumdadır. Online deneme sistemimize ulaşmak için buraya tıklayabilir ya da ana sayfada yer alan online deneme bölümüne giriş yapabilirsiniz.

Özgün ve yeni nesil soruları hazırlayan değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Ayrıca matematik deneme sınavının pdf halini indirmek için aşağıda bulunan butona basabilirsiniz. Online matematik deneme sınavımızda yer alan konulara aşağıdan göz atabilirsiniz.

  5. Sınıf Online Matematik Deneme Sınavı Konuları:

  • Kesirler
  • Ondalık Sayılar
  • Temel Geometrik Kavramlar ve Çizimler
  • Veri Toplama ve Değerlendirme
  • Alan Ölçme

   Son olarak özenle hazırlanan farklı sınıf gruplarına ait diğer dokümanlarımıza ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz. 5. Sınıflara ait video çözümlü diğer matematik denemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. MatGO Akademi olarak farklı dokümanları sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca paylaşımlarımızdan haberdar olmak, görüş ve önerilerinizi bildirmek için akademiyi instagram ve facebook hesaplarından takip edebilirsiniz. Sevgili öğrenciler unutmayın ki planlı çalışma ve sabır sizleri hedeflerinize ulaştıracaktır. MatGO Akademi olarak tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Önceki İçerik6. sınıf Fen Bilimleri Aralık Ayı MEB Örnek Soruları
Sonraki İçerik21 Şubat 7. Sınıf Online Matematik Deneme Sınavı PDF
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

1 Yorum

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız