Ana Sayfa Duyurular 27-28 Şubat Online Deneme Sınavı Programı

27-28 Şubat Online Deneme Sınavı Programı

1750
0
27-28 Şubat Online Deneme Programı
27-28 Şubat Online Deneme Programı

matGO Akademi online deneme sınavları bu hafta da tüm hızıyla devam ediyor. 27 ve 28 Şubat günleri bütün orta okul kademlerine yönelik online deneme sınavları düzenliyoruz. Dilerseniz geçen haftanın panoramasını inceleyebilirsiniz. matGO Akademi online deneme sınavında 27-28 Şubat 2021 programı şu şekilde:

27 Şubat Cumartesi

Online deneme sınavları her sabah saat 09.00’da aktif hale gelmektedir. Aktif hale geldikten sonra online deneme sınavlarına istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Ancak eğer dereceye girerek ödül almak istiyorsanız 27 Şubat Cumartesi saat 21.00’e kadar sınavı tamamlamış olmanız gerekmektedir.

6. Sınıf Matematik Sınavı

6. Sınıf Matematik Sınavı

6. sınıf kademesine yönelik geçen hafta ilkini yapmış olduğumuz deneme sınavını bu hafta ikincisini düzenliyoruz. 6. sınıfları deneme sınavı Cumartesi günü saat 09.00’da sinav.matgoakademi.com’da

8. Sınıf Matematik Sınavı

8. Sınıf Matematik Sınavı

8. sınıflara yönelik yapacağımız online deneme sınavında ise yine ilk 5’e ödüller var. Bu haftanın sınavı ise Bankomat’tan. İlk 5’e Benim Hocam yayınlarından hediye var. Cumartesi günü saat 09.00’da…

28 Şubat Pazar

Online deneme sınavları her sabah saat 09.00’da aktif hale gelmektedir. Aktif hale geldikten sonra online deneme sınavlarına istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Ancak eğer dereceye girerek ödül almak istiyorsanız 28 Şubat Pazar saat 21.00’e kadar sınavı tamamlamış olmanız gerekmektedir.

5. Sınıf Matematik Sınavı

5. Sınıf Matematik Sınavı

5. sınıflar ile deneme sınavlarının beşincisini gerçekleştiriyoruz. Geçen hafta büyük bir katılım gerçekleştiren 5. sınıfların deneme sınavı Pazar günü saat 09.00’da sinav.matgoakademi.com’da

7. Sınıf Matematik Sınavı

7. Sınıf Matematik Sınavı

7. sınıflar da tıpkı 6. sınıflar gibi online deneme sınavı sisteminde ikinci haftalarını geçiriyorlar. Buna rağmen iyi bir katılım sağlayan 7. sınıfların deneme sınavları Pazar günü saat 09.00’da.

Sınavlara katılım tamamen ücretsiz olup kaydınızı sinav.matgoakademi.com üzerinden yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda İletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

matGO Akademi online denemelerinde geçen haftanın panoramasında bakmak için tıklayınız.

Önceki İçerik8. Sınıf Matematik Hipotezi Veri Analizi PDF
Sonraki İçerik8. Sınıf Matematik Hipotezi Olasılık PDF
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız