Ana Sayfa 5. Sınıf 5. Sınıf Fen Bilimleri Aralık Ayı Örnek Soruları

5. Sınıf Fen Bilimleri Aralık Ayı Örnek Soruları

1467
0
5. Sınıf Fen Bilimleri Aralık Ayı Örnek Soruları
5. Sınıf Fen Bilimleri Aralık Ayı Örnek Soruları

5.Sınıflar için Hayalimo Yayınları tarafından hazırlanan parasız yatılı bursluluk sınavına yönelik fen bilimleri deneme sınavı sizlerle. Aralık ayı örnek fen bilimleri sorularıyla sınava daha iyi bir şekilde hazırlanıp yeni nesil soru mantığını kavrayabilirsiniz. Tamamı sizler için özenle düzenlenen, görsellerle daha güzel hale gelen sorular sayesinde sınava hazırlanmak artık çok daha eğlenceli hale gelecek. Deneme sınavının içerisinde deney, yaşam ve beceri temelli 10 adet çoktan seçmeli soru bulunmaktadır. Aynı zamanda en son kısımda bulunan cevap anahtarı sayesinde kolaylıkla kontrollerinizi yapabilirsiniz. Özellikle parasız yatılı bursluluk sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için deneme sınavı çok faydalı olacaktır. 5.Sınıf fen bilimleri dersi için hazırladığımız diğer dokümanlara buradan ulaşabilirsiniz. Deneme sınavının içeriğinde özellikle hangi konulara ağırlık verilmiş gelin birlikte bakalım.

Deneme Sınavı Konuları:

5.Sınıf öğrencileri için soruları özenle hazırlayan Hayalimo Yayınlarına teşekkür ediyoruz. MatGO Akademi olarak tüm sınıflara uygun dokümanları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca paylaşmış olduğumuz diğer dokümanlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz

 Sevgili öğrenciler, yoğun ve yorucu bir şekilde hazırlandığınız sınavlarınızda MatGO Akademi her zaman sizlerle olacak. Son olarak MatGO Akademiden haberdar olmak, online denemeleri kaçırmamak için bizleri instagram ve facebook hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Görüş ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Önceki İçerikmatGO Akademide Haftanın Online Deneme Programı
Sonraki İçerik6. Sınıf Fen Bilimleri 2. Ünite Bulmaca ve Cevapları
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız