Ana Sayfa 5. Sınıf 5. Sınıf Fen Bilimleri Işığın Yayılması Telafi Fasikülü

5. Sınıf Fen Bilimleri Işığın Yayılması Telafi Fasikülü

770
0
5. Sınıf Fen Bilimleri Işığın Yayılması Telafi Fasikülü Hayalimo
5. Sınıf Fen Bilimleri Işığın Yayılması Telafi Fasikülü Hayalimo

5. Sınıf öğrencilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimiz, sizler için yaptığımız fen bilimleri dersi paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyoruz. Hayalimo Yayınları tarafından hazırlanan 5. Sınıf fen bilimleri ışğın yayılması telafi fasikülünü sizlere sunuyoruz. Fen bilimleri dersini özgün çizimlerle birleştirip hem gözümüze hem de zihnimize hitap eden soruları hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Özellikle fasikül içerisinde bulunan öğretici karikatürler ve akıllı sayfalar sayesinde çok kolay bir şekilde konu tekrarlarınız yapabilirsiniz. Üstelik tamamı özgün olarak tasarlanan görseller sayesinde çalışmış olduğunuz konu artık daha akılda kalıcı olacak. Konu anlatımının yanı sıra fasikül içerisinde bulunan açık uçlu soruları ve doğru yanlış işaretleme etkinliklerini eğlenerek çözebilirsiniz. Alışılmışın dışında olan bu fasikül sayesinde fen bilimleri dersi artık daha eğlenceli bir hale gelecek. Sonuç olarak özgün şekilde, müfredata uygun olarak hazırlanan bu fasikülümüzün içerisinde neler olduğuna aşağıdan bakabilirsiniz.

Fasikülün İçindekiler:

  • Işığın yayılması konu anlatımı
  • Açık uçlu sorular
  • Tablo doldurma
  • Doğru yanlış işaretleme
  • Akıllı sayfalar

MatGO Akademi olarak farklı sınıf grupları için hazırladığımız dokümanlara aşağıda bulunan bağlantılardan ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca akademinin yapmış olduğu online deneme sınavlarına kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz

Son olarak bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir aşağıda bulunan yorum kısmına görüşlerinizi yazabilirsiniz. MatGO Akademi tüm öğrencilere başarılar diler.

Önceki İçerik13-14 Şubat Online Deneme Sınavı Panoraması
Sonraki İçerik5. Sınıf Fen Bilimleri Madde ve Değişim Ünitesi Fasikülü
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız