Ana Sayfa 5. Sınıf 5. Sınıf Fen Bilimleri Madde ve Değişim Ünitesi Fasikülü

5. Sınıf Fen Bilimleri Madde ve Değişim Ünitesi Fasikülü

825
0
5. Sınıf Fen Bilimleri Madde ve Değişim Ünitesi Hayalimo
5. Sınıf Fen Bilimleri Madde ve Değişim Ünitesi Hayalimo

Sevgili 5. Sınıf öğrencileri, fen bilimleri dersi için konu tekrarı yapmak, eksiklerinizi kapatmak adına sizleri yeni bir fasikülle buluşturuyoruz. Hayalimo Yayınları tarafından özenle hazırlanan fasikül madde ve değişim ünitesini içermektedir. İçeriğinde sizler için özenle tasarlanan görseller, konuyu pekiştirmek adına açık uçlu sorular, boşluk doldurma ve doğru yanlış işaretleme bulunmaktadır. Bilinen ders notlarının aksine renkli ve eğlenceli anlatımıyla fen bilimleri dersini severek öğreneceksiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalar ayrıca belirtildiği için konuyu daha kolay kavrayabileceksiniz. Günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olan fen bilimleri dersi için yüklediğimiz diğer dokümanları da inceleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sizlerle buluşturduğumuz fasikülü indirmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Ünite Fasikülü İçindekiler:

  • Öğretici konu karikatürleri
  • Madde ve değişim konu anlatımı
  • Pekiştirici, eğlenceli etkinlikler
  • Akıllı sayfalar

MatGO akademi olarak deneme sınavlarımız ve doküman paylaşımlarımız devam etmekte. Eksiklerinizi kapatarak yeni konulara sağlam temellerle başlayabilirsiniz. Akademiyi yakından takip ederek siz de paylaşmış olduğumuz özgün sorulardan haberdar olabilirsiniz. Farklı sınıf gruplarına ait diğer dokümanlara ulaşmak isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Son olarak yaptığımız çalışmaları incelemek ve bizlere ulaşmak isterseniz instagram ve facebook adreslerimizden takip edebilir, yorum yapabilirsiniz.

Önceki İçerik5. Sınıf Fen Bilimleri Işığın Yayılması Telafi Fasikülü
Sonraki İçerikmatGO Akademide Haftanın Online Deneme Programı
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız