Ana Sayfa 5. Sınıf Ücretsiz 5. Sınıf Matematik Deneme-2 (Video Çözümlü)

Ücretsiz 5. Sınıf Matematik Deneme-2 (Video Çözümlü)

5. sınıf matematik video çözümlü deneme

2156
0
5. Sınıf Matematik 9lu Deneme Serisi Sayı 2
5. Sınıf Matematik 9lu Deneme Serisi Sayı 2

matGO Akademi olarak sizler için dolu dolu bir 5. sınıf matematik deneme serisi hazırladık. Daha önce sizlerle deneme serimizin ilkini paylaşmıştık. 5. sınıf matematik dersindeki bütün konuları kapsayan bu deneme serisinde toplam 9 adet denemeye ÜCRETSİZ bir şekilde ulaşabileceksiniz. İster ödev olarak, ister sınıfta uygulayabileceğiniz bu deneme serisinde aşağıdaki konuların tamamı yer almaktadır:

Deneme Serisindeki 5. Sınıf Konuları

matGO akademinin hazırladığı, tüm 5. sınıf konularını kapsayan, her seviyeden özgün ve öğretici sorular içeren deneme serisinin 2. sayısını aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan ayrıca diğer 5. sınıf dokümanlarına da ulaşabilirsiniz. Deneme serisinin 1. sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Hedefiniz 2021 LGS’de hedeflediğiniz başarıları elde etmekse matGO Akademiyi takipte kalın. Instagram ve Facebook hesaplarımızı yeni çalışmalardan haberdar olmak için takip edebilirsiniz. Ayrıca, bu kaynağı size ulaştıran matGO Akademi ekibine bir teşekkürü çok görmezseniz memnun oluruz.

Not: İndirme ile ilgili yaşadığınız problemleri aşağıdaki yorumlar alanından bizlerle paylaşabilirsiniz. Video çözüm aşağıdadır.

2. Deneme Video Çözümü

Önceki İçerikÜcretsiz 5. Sınıf Matematik Denemesi-1 (Video Çözümlü)
Sonraki İçerik7. Sınıf Matematik Ara Tatil Fasikülü (Cavap Anahtarlı)
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız