Ana Sayfa 5. Sınıf 5. Sınıf Matematik Klasik Tekrar Fasikülü

5. Sınıf Matematik Klasik Tekrar Fasikülü

2849
0
5. Sınıf Matematik Tekrar Fasikülü
5. Sınıf Matematik Tekrar Fasikülü

   5.Sınıf öğrencileri için hazırlanan matematik dersi dönem sonu tekrar sorularını sizlerle buluşturuyoruz. Öğrencilerin birinci dönemde öğrendikleri konuları pekiştirmesi, ara tatillerini verimli bir şekilde değerlendirebilmeleri için hazırlanan bu sorular özenle seçilip sizlere sunulmaktadır. Sorular klasik şekilde hazırlanmış olup doğru yanlış alıştırmaları, eşleştirme, boşluk doldurma ve problemlere yer verilmiştir, böylece etkinlikler daha eğlenceli hale gelmektedir. Konulardaki eksiklikleri görmek ve özellikle değerlendirme yapmak açışından kolaylık sağlayan bir çalışmadır. Klasik tekrar fasikülü sayesinde yapılan alıştırmalar yeni konuların kavranmasında öğrencilere destek sağlayacaktır.

Birinci dönemin konularına yönelik özenle seçilmiş 50 adet matematik sorusu bulunan dokümanı aşağıdan tamamen ücretsiz bir şekilde indirip ulaşabilirsiniz.

5. Sınıf Matematik Birinci Dönem Konuları

  • Doğal Sayılar
  • Doğal Sayılarla İşlemler
  • Kesirler
  • Kesirlerle İşlemler
  • Ondalık Gösterim

Sevgili öğrenciler, eksiklerimi görmek istiyorum fakat özgün sorular bulamadım diyorsanız Açıkgöz Akademinin hazırladığı sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Böylece yeni döneme başlamadan sizler için hazırlanan ara tatil tekrar sorularını çözüp eksik konularınızı tamamlayabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan diğer sınıflara yönelik dokümanlara ve deneme sınavlarına da ulaşabilirsiniz. MatGO Akademi yeni dönemde tüm öğrencilere başarılar diliyor. Son olarak görüş ve önerileri bildirmek, çalışmalarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Önceki İçerik13 Şubat Av Yayınları Denemesi Video Çözümü
Sonraki İçerik14 Şubat Matmentör Denemesi Video Çözüm+PDF
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız