Ana Sayfa 5. Sınıf 5. Sınıf Matematik Ödev Fasikülü Fi Yayınları

5. Sınıf Matematik Ödev Fasikülü Fi Yayınları

2581
0
5. Sınıf Matematik Ara Tatil Fasikülü Fi Matematik
5. Sınıf Matematik Ara Tatil Fasikülü Fi Matematik

MatGO Akademi olarak 5.sınıf öğrencilerimiz için Fi Matematik tarafından hazırlanan ara tatil ödev fasikülünü sizlere sunuyoruz. PYBS çıkmış sorularından derlenerek hazırlanan 100 soruluk fasikülü ara tatilde çözebilirsiniz. Böylece birinci dönemden eksik olduğunuz konuları irdeleyebilirsiniz. Görsellerle desteklenen, tamamen müfredata uygun olarak hazırlanan matematik ödev fasikülü dönemi tekrar etmek için faydalı bir kaynak olacaktır. Sevgili öğrenciler, ara tatili verimli bir şekilde geçirmek istiyorsanız fasikülün ilk sayfasında bulunan saat ve günlere bölünmüş çalışma programını planlamanıza göre doldurabilirsiniz, böylece tatilinizi daha planlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca daha önce incelemediyseniz sizler için paylaşılan video çözümlü deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ara tatil sorularını çözmek yeni dönem konularının da kavranmasına büyük katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda yüklenen cevap anahtarıyla kolay bir şekilde doğru yanlışları kontrol edebilirsiniz. MatGO Akademi olarak tüm sınıflara uygun dokümanları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizler için özenle hazırlanan bu matematik fasikülünün içinde hangi konulara yer verildiğini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

5.Sınıf Matematik Dersi Ara Tatil Fasikülü Konuları:

Fimat 5 mat cevap anahatarı
Fimat 5 mat cevap anahatarı

Yeni bir döneme başlarken konuları tekrar etmek, eksiklerimi incelemek istiyorum derseniz bu fasikül sizlere göre. Ara tatil fasikülünü birçok soru içerisinden özenle seçip, hazırlayan Fi Yayınlarına teşekkür ediyoruz. MatGO Akademi tarafından paylaşılan diğer dokümanları incelemediyseniz aşağıdaki bağlantılardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Akademi olarak sizlerin görüşlerinizi önem veriyoruz, aşağıdaki yorum kısmından bizlere yazarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Aynı zamanda instagram ve facebook hesaplarımızdan takip ederek online deneme sınavlarından, paylaşımlardan anında haberdar olabilir, iletişim kurabilirsiniz. Yeni dönemde tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Önceki İçerik14 Şubat Pazar 5. Sınıf Online Matematik Denemesi
Sonraki İçerik13-14 Şubat Online Deneme Sınavı Panoraması
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız