Ana Sayfa 6. Sınıf 1. Dönem 6. Sınıf Matematik Çıkmış Sorular Tekrar Testi

1. Dönem 6. Sınıf Matematik Çıkmış Sorular Tekrar Testi

5405
0
6. Sınıf Matematik 1. Dönem Tekrar Testi MEB Çıkmış Sorular
6. Sınıf Matematik 1. Dönem Tekrar Testi MEB Çıkmış Sorular

6. sınıf matematik öğrencileri ara tatilde konulardan geri kalmasın ve öğrendiklerini pekiştirsin diye, daha önce MEB sınavlarda çıkmış sorulardan oluşan tekrar testinin sunuyoruz. Bu tekrar testi ile öğrendiklerinizi pekiştirip konulardan geri kalmayı engelleyebilirsiniz. Bu sayede 2. döneme de hazır bir şekilde girersiniz. 6. sınıf matematik çıkmış sorular testlerinde aşağıdaki konular ağırlık yer almaktadır:

Onlarca konudan, onlarca soru içeren bu kaynakla öğrencilerimizin ara tatilde oldukça verimli bir zaman geçireceğini düşünüyoruz.

LGS hazırlığı için şimdiden temelimi oluşturayım diyorsanız paylaşmış olduğumuz bu MEB çıkmış sorular testini çözmeyi ihmal etmeyin. Aşağıdaki bağlantılardan diğer dokümanlara da ulaşabilirsiniz.

Hedefiniz 2021 LGS’de hedeflediğiniz başarıları elde etmekse matGO Akademiyi takipte kalın. Instagram ve Facebook hesaplarımızı yeni çalışmalardan haberdar olmak için takip edebilirsiniz. Full Matematik grubuna hazırlamış oldukları bu dokümandan dolayı teşekkür ederiz.

Not: İndirme ile ilgili yaşadığınız problemleri aşağıdaki yorumlar alanından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, bu dokümanları sizinle buluşturmaya yardımcı olan matGO Akademi ekibine de teşekkürlerinizi belirtirseniz memnun oluruz.

Dosyayı İndir
Önceki İçerik6 Adet 8. Sınıf LGS Matematik Deneme Sınavı
Sonraki İçerikÜcretsiz 5. Sınıf Matematik Deneme Serisi (9 Adet)
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız