Ana Sayfa 8. Sınıf 6 Adet 8. Sınıf LGS Matematik Deneme Sınavı

6 Adet 8. Sınıf LGS Matematik Deneme Sınavı

Full Matematikten 6 adet LGS deneme sınavı

2901
0
6 Adet 8. Sınıf Matematik Deneme Serisi
6 Adet 8. Sınıf Matematik Deneme Serisi

2021 LGS’yi hedefleyen 8. sınıf öğrencilerimiz için yolun yarısı geride kaldı. Şimdi öğrendiklerimizi pekiştirip, eksik konuları tespit etme zamanı. Bu amaçla FULL Matematik yayınlarının kaleme aldığı ilk dönem tekrar denemelerini sizlerle buluşturuyoruz. Yeni nesil soru tarzına adaptasyon sağlayacak, soru çeşitliliği sağlayacak ve sınav deneyiminizi artıracak bu denemeleri mutlaka çözmenizi öneririz.

Full Matematik ekibinin hazırlamış olduğu bu deneme setinde toplamda 6 adet LGS 8. sınıf matematik denemesi bulunmaktadır. Deneme sınavlarının her birinin cevap anahtarı denemenin hemen arkasında yer almaktadır. matGO Akademi ekibi olarak sizin için 6 adet deneme sınavını bir araya getirerek tek bir PDF dosyası olarak sunduk.

Daha önce 8. sınıflar için hazırlamış olduğumuz fasikül serisine ulaşmak için buraya, Av Yayınlarının denemeleri için de buraya tıklayabilirsiniz.

LGS için öğrendiğim konularda eksiğim kalmasın diyorsanız bu deneme serisi tam size göre. Aşağıdaki bağlantılardan diğer 8. sınıf dokümanlarına da ulaşabilirsiniz.

Hedefiniz 2021 LGS’de hedeflediğiniz başarıları elde etmekse matGO Akademiyi takipte kalın. Instagram ve Facebook hesaplarımızı yeni çalışmalardan haberdar olmak için takip edebilirsiniz. Full Matematik grubuna hazırlamış oldukları bu dokümandan dolayı teşekkür ederiz.

Not: İndirme ile ilgili yaşadığınız problemleri aşağıdaki yorumlar alanından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, bu dokümanları sizinle buluşturmaya yardımcı olan matGO Akademi ekibine de teşekkürlerinizi belirtirseniz memnun oluruz.

Önceki İçerik8. Sınıf Matematik Deneme Sınavı (Video Çözümlü)
Sonraki İçerik1. Dönem 6. Sınıf Matematik Çıkmış Sorular Tekrar Testi
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız