Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Ahmet Fazıl Köse – afk38500@matgoakademi.com

İbrahim Ergün – ibrahimergun@matgoakademi.com

Sayid Özcan – sayidozcan@matgoakademi.com

Editörler / Editors

Sayid Özcan

Büşra Gönen

Reklam /  Advertise

matGO Akademi – destek@matgoakademi.com

E-Mail

iletisim@matgoakademi.com

matGO Akademi – Online Sınav ve Doküman Platformu

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. matgoakademi.com harici linklerin sorumluluğunu kabul etmez.

matGO Akademi Hangi Hizmetleri Sunar

matGO Akademi olarak ziyaretçilerimize aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:

  • Öğrenci ve öğretmenlere yönelik K-12 düzeyinde konu tarama testi, konu anlatım fasikülü, deneme sınavı, alıştırma materyalleri, tekrar fasikülleri gibi dokümanlar.
  • Öğrencilerin online katılabileceği deneme sınavları. Bu deneme sınavları için üyelik gerekli olup ziyaretçilerin sisteme ücretsiz bir şekilde üye olması beklenmektedir. Üyelik bilgileri üçüncü şahıslara kesinlikle paylaşılmamaktadır.
  • Ziyaretçilere yönelik eğitim-öğretim, eğitimde teknoloji entegrasyonu, yenilikçi yaklaşımlar gibi konularda köşe yazıları.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

© Copyrigth 2021 matgoakademi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, röportaj, makale, video gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları matgoakademi.com’a aittir.

matgoakademi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, videolar, materyaller, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar matgoakademi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

matgoakademi.com sitesinde yer alan videolar site sunucusunda yüklü değildir ve video sitelerinden alınarak siteye gömülmüştür. Ancak yine de videolar matgoakademi.com tarafından hazırlanmış özgün videolardır. Bu yüzden videoların izinsiz indirilmesi ve videolar aracılığıyla maddi kazanç sağlanması kesinlikle yasaktır. Hazırlanan videolar tamamen eğitim amaçlıdır ve istenildiği takdirde eğitim ile alakalı her türlü kullanıma uygundur. Herhangi bir telif hakkı ihlali konusunda videolar siteden kaldırılacaktır. 

Ayrıca, matgoakademi.comda yer alan dokümanların bir kısmı kendi yazarlarımız tarafından yazılmış özgün içerikler olup bir kısmı da farklı yazarlardan izin alınarak ve onlara atıfta bulunarak sitede paylaşılmaktadır. matgoakademi.comda hiçbir şekilde telif izni olmayan, kopya doküman paylaşılmamıştır. Bu şekilde bir doküman paylaşımı ile ilgili şikayet olduğu takdirde doküman siteden kaldırılacaktır.

matgoakademi.comdaki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. matgoakademi.comda hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Diğer detaylı gizlilik ilkelerine göz atmak için matGO Akademi Gizlilik Politikası sayfasına göz atabilirsiniz.

matGO Akademi Ekibi