Ana Sayfa 8. Sınıf LGS 8. Sınıf Matematik Deneme Serisi Mathocanlar

LGS 8. Sınıf Matematik Deneme Serisi Mathocanlar

4678
0
LGS 8. Sınıf Matematik Deneme Serisi Mathocanlar
LGS 8. Sınıf Matematik Deneme Serisi Mathocanlar

LGS’ye yönelik dokümanlarımızı yüklemeye son hızla devam ediyoruz. Bugünkü dokümanımızda LGS 8. sınıf öğrencilerine yönelik Matematik deneme serisini sizlerle buluşturuyoruz. Mathocanlar ekibinin hazırlamış olduğu bu seride 3 denemede toplamda 60 soru yer almaktadır. Daha önce Fenhocanlar ekibinin hazırlamış olduğu LGS 8. sınıf Fen Bilimleri deneme serisinden sonra Mathocanlardan da Matematik denemesini matGO ekibi olarak sizlerle buluşturuyoruz.

LGS hazırlıkları devam eden 8. sınıf öğrencileri için Matematik dersindeki eksiklerini kapatmak için oldukça faydalı olan bu dokümanı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. LGS matematik dersi ile ilgili tekrar çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Mathocanlar Matematik Denemesi
Mathocanlar Matematik Denemesi

Mathocanlar ekibi ayrıca bu dokümanlarda yer alan tüm soruların tamamının video çözümünü de hazırlayarak Youtube üzerinden paylaşmıştır. Sizler de denemeyi çözdükten sonra video çözümlerini seyrederek hatalarını daha iyi irdeleyebilirsiniz. Mathocanlar LGS 8. sınıf matematik deneme sınavı konularından bazıları şunlardır:

Mathocanlar ekibine bu dokümanı hazırlayıp bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz. LGS 8. sınıf Matematik dersi ile ilgili diğer dokümanlara da göz atabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz ya da görüşünüz olursa yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz. Çözüm videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

1. Deneme Video Çözümü

2. Deneme Video Çözüm

3. Deneme Video Çözüm

Önceki İçerikLGS 8. Sınıf Fen Bilimleri Deneme Serisi Fenhocanlar
Sonraki İçerikLGS Yeni Nesil Sorular Nasıl Çözülür
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız