Ana Sayfa 8. Sınıf LGS 8. Sınıf Matematik Fasikül Seti İndir (3 Adet)

LGS 8. Sınıf Matematik Fasikül Seti İndir (3 Adet)

Aspirin ekibinin hazırlamış olduğu 8. sınıf matematik üslü ifadeler, çarpanlara ayırma ve kareköklü ifadeler fasikülleri

3171
0
LGS 8. Sınıf Matematik Aspirin 3lü Fasikül Seti
LGS 8. Sınıf Matematik Aspirin 3lü Fasikül Seti

LGS 8. sınıf Matematik dersi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. matGO Akademi olarak Aspirin ekibinin hazırlamış olduğu fasikül setini sizlerle paylaşıyoruz. Farklı konularda birçok test ve soru içeren bu fasikül seti ile 8. sınıf öğrencileri LGS çalışmaları için matematik dersinde önemli bir ilerleme kaydedecektir. Peki bu fasikül setinde hangi konular var? LGS 8. sınıf matematik fasikül seti konuları.

Bu fasikül seti ile LGS çalışmalarında 8. sınıf öğrencileri matematik dersinde bu konulardaki açıklarını önemli ölçüde giderecek ve 2. döneme de daha hazır gireceklerdir. Bu setin oluşturulmasında emek vere Aspirin ekibine de teşekkür ederiz. Sizler de yorumlar bölümünden teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.

LGS için öğrendiğim konularda eksiğim kalmasın diyorsanız bu fasikül seti tam size göre. Aşağıdaki bağlantılardan diğer 8. sınıf dokümanlarına da ulaşabilirsiniz.

Hedefiniz 2021 LGS’de hedeflediğiniz başarıları elde etmekse matGO Akademiyi takipte kalın. Instagram ve Facebook hesaplarımızı yeni çalışmalardan haberdar olmak için takip edebilirsiniz.

Not: İndirme ile ilgili yaşadığınız problemleri aşağıdaki yorumlar alanından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, bu dokümanları sizinle buluşturmaya yardımcı olan matGO Akademi ekibine de teşekkürlerinizi belirtirseniz memnun oluruz.

Önceki İçerik7. Sınıf Matematik Ara Tatil Fasikülü (Cavap Anahtarlı)
Sonraki İçerik8. Sınıf Matematik Deneme Sınavı (Video Çözümlü)
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız