Ana Sayfa Duyurular Türkiye Geneli İlk Online Denememizi Gerçekleştirdik

Türkiye Geneli İlk Online Denememizi Gerçekleştirdik

841
0
31 Ocak 2021 İlk 10 Derece
31 Ocak 2021 İlk 10 Derece

matGO Akademi olarak kısa süre önce hayata geçirmiş olduğumuz online sınav sistemi üzerinden ilk online deneme sınavımızı gerçekleştirdik. 5. sınıflara yönelik yapmış olduğumuz Matematik deneme sınavı 31 Ocak Pazar günü saat 09.00 ile 21.00 arasında gerçekleşti.

Online Denemeye Yoğun İlgi

Sınav sistemine talep o kadar çoktu ki bu durum bazen teknik sorunların yaşanmasına sebep oldu. Ancak matGO Akademi olarak bu sorunları hızlı bir şekilde çözmeye çalıştık. Matematik sınavıyla başladığımız bu serüvene ilerleyen günlerde farklı dersler ve sınıflarla da devam edeceğiz.

İlk olarak 5. sınıf matematik online deneme sınavını yaptıktan sonra ilerleyen haftalarda diğer tüm derslerde bütün kademelere yönelik online deneme sınavları yapmayı planlıyoruz. Bunun yanı sıra online olarak paylaşmış olduğumuz sınavların PDF versiyonlarını da sistemimizde sizlere sunacağız.

Öğrenciye Özel Sonuç Belgesi

Online Deneme Sınavı Başarı Belgesi
Online Deneme Sınavı Başarı Belgesi

Öğrenciler sınavı bitirdikten sonra hem 100 üzerinden bir puan hem de soru sayısı üzerinden doğru sayısını görme fırsatı bulmuş, ayrıca her bir öğrencinin kendi adına sonuç belgesi tanımlanmıştır. İlk 10 dereceye giren öğrencileri matGO Akademi ekibi olarak biz sizinle paylaşmak istedik. İlk 10’a giren öğrencileri puanları ve süreyi dikkate alarak belirledik. Puan aynı ise daha kısa sürede sınavı bitiren öğrenciler derece olarak üst sıralarda yer almaya hak kazandı.

matGo Akademi sınav sistemine siz de hemen üye olarak sınavlardan haberdar olmayı unutmayın. Üye olmak için sinav.matgoakademi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerik8. Sınıf Fen Bilimleri 1. Ünite Konu Anlatımı ve Etkinlikleri
Sonraki İçerikLGS 8. Sınıf Fen Bilimleri Deneme Serisi Fenhocanlar
matGO Akademi online deneme sınavı hizmeti sunar.

BİR CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen adınızı yazınız